Fotelik obrotowy – wygoda dla Ciebie i twojej pociechy!

grafika promująca weekend - fotelik obrotowy

W dniach 15.04-19.04.2021r. tj. od najbliższego czwartku do poniedziałku zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do Naszego Salonu na długi weekend z fotelikami obrotowymi 360° oraz 180°.

Nie każde dziecko lubi podróżowanie i naprawdę sporo maluszków, niestety, wyraźnie protestuje przy wkładaniu ich do fotelika. Poza tym w klasycznym modelu rodzic niemal nie jest w stanie porządnie zapiąć maluszkowi pasów. Musi bowiem w tym celu przyjmować niejednokrotnie bardzo skomplikowane pozycje. Dlatego właśnie powstały foteliki samochodowe z obrotowym siedziskiem. Dzięki możliwości ustawienia ich przodem do otwartych drzwi, zyskujesz łatwość wkładania i wyjmowania dziecka, przekłada się to też na poprawne zapięcie. Jakie inne zalety mają foteliki obrotowe?
 
 • Łatwiejsze zapinanie pasów
 • Łatwa zmiana pozycji dziecka
 • Intuicyjna obsługa

Podczas trwania całego wydarzenia, w naszym salonie czekać na Was będą rewelacyjne ceny oraz gratisy do najlepszych fotelików znanych producentów takich jak: Britax Römer, BeSafe, Cybex, Jane, Swandoo, Joie, Maxi-Cosi, Concord, BabySafe, PegPerego

Oprócz rewelacyjnych modeli i profesjonalnego doboru u nas zawsze w standardzie fachowa, miła obsługa oraz luźna atmosfera przy bardzo duży wyborze produktów dostępnych od ręki emoji-piątkaemoji-piątka.

Przypominamy także o systemie NIEOBOWIĄZKOWEGO umawiania wizyty za pośrednictwem systemu Booksy – szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie w głównym poście na Naszej facebook’owej tablicy, oraz o PROGRAMIE GWARANCJI NAJNIŻSZEJ CENY, która działa w Naszym salonie nieustannie ! emoji-wybuchemoji-wybuch

Przykładowe modele foteli obrotowych które znajdziecie w naszym salonie z krótkimi opisami:

 • BRITAX ROMER – DUALFIX M i-SIZE

Jest to naturalny następny krok po każdym nosidełku dla dzieci – zaprojektowano go dla pasażerów o wzroście od 61 do 105 cm. Dzięki możliwości obrotu o 360 stopni fotelik może być używany zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Dodatkowo, kiedy obrócisz fotelik o 90 stopni w stronę otwartych drzwi posadzenie i zapięcie dziecka w foteliku będzie dziecinnie proste. DUALFIX M i-SIZE zachwyci Cię swoimi wyjątkowymi funkcjami i nagradzanym designem – by podróże były bezpieczne i stylowe.

Warto wiedzieć: DUALFIX M i-SIZE został przetestowany przez ADAC (ADAC Online 10/2018) otrzymując opinię “DOBRY” oraz ocenę 2.1.

https://www.britax-roemer.pl/foteliki-samochodowe/maluch/dualfix-m-i-size/3017.html

 • BRITAX ROMER DUALFIX 2R

Niezależnie od tego czy używasz go przodem czy tyłem do kierunku jazdy, DUALFIX 2 R to fotelik obrotowy zapewnia całkowitą elastyczność. Funkcja obrotu o 360° sprawia, że umieszczanie i zapinanie Twojego dziecka w foteliku jest łatwe, jak nigdy dotąd. Tak, jak zmiana pozycji fotelika na przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

Warto wiedzieć: DUALFIX 2 R zwyciężył w teście fotelików samochodowych Stiftung Warentest (05/2020), z wynikiem “DOBRY” i oceną 2,4 w grupie “od urodzenia do 18 kg”. W kategorii “Bezpieczeństwo” DUALFIX 2 R uzyskał nawet ocenę 2,1.

https://www.britax-roemer.pl/foteliki-samochodowe/niemowle/dualfix-2-r/9209.html

 • BRITAX ROMER SWINGFIX M i-SIZE

Jest to naturalny następny krok po każdym nosidełku dla dzieci – zaprojektowano go dla pasażerów o wzroście od 61 do 105 cm. Dzięki możliwości obrotu o 90 stopni w stronę otwartych drzwi posadzenie i zapięcie dziecka w foteliku będzie dziecinnie proste. SWINGFIX M i-SIZE zachwyci Cię swoimi wyjątkowymi funkcjami i nagradzanym designem – by podróże były bezpieczne i stylowe.

Warto wiedzieć: SWINGFIX M i-SIZE został przetestowany przez ADAC (ADAC Online 10/2018) otrzymując opinię “DOBRY” oraz ocenę 1.7.

https://www.britax-roemer.pl/foteliki-samochodowe/niemowle/swingfix-m-i-size/3018.html

 • CYBEX – SIRONA S i-Size

Zapewnia najbezpieczniejszy sposób podróżowania dla Twojego dziecka. Ten fotelik obrotowy gwarantuje wygodną podróż tyłem do kierunku jazdy dla dzieci do 105 cm wzrostu (ok. 4 lat). System Driving Direction Control (DDC) uniemożliwia montaż fotelika przodem do kierunku jazdy przed 16 miesiącem życia dziecka (76 cm wzrostu). Sirona S i-Size zapewnia również zwiększone bezpieczeństwo w pozycji przodem do kierunku jazdy dzięki technologii redukcji energii (Energy Reduction Technology). Funkcja zostaje aktywowana podczas kolizji czołowiej: zagłówek opada na dół zmniejszając siłę uderzenia i ograniczając narażenie szyi na urazy.

https://cybex-online.com/pl-pl/foteliki-samochodowe/sironasisize

 • CYBEX SIRONA Z i-Size

Jest to najnowszy fotelik samochodowy Linii Z, z funkcją obrotową 360°. Innowacyjny mechanizm obrotowy umożliwia łatwą zmianę pozycji: przodem i tyłem do kierunku jazdy. 12-stopniowa funkcja regulacji zagłówka oraz 5 pozycji odchylania zapewniają ergonomiczną pozycję.

https://cybex-online.com/pl-pl/foteliki-samochodowe/sironazisize

 • CYBEX SIRONA Z i-Size R

Fotelik zapewnia najwyższą ochronę oraz komfort podróżowania tyłem do kierunku jazdy. Posiada 12-stopniową regulację zagłówka, 5 pozycji odchylania oraz możliwość obrócenia w kierunku drzwi w celu ułatwienia wsiadania. Mechanizm obrotowy 180 stopni – wyłącznie tyłem do kierunku jazdy 

https://cybex-online.com/pl-pl/foteliki-samochodowe/sironazr

 • CYBEX CLOUD Z i-Size

Fotelik wyposażony jest w System Ochrony Bocznej (L.S.P.), który wraz ze skorupą absorbującą energię zwiększa bezpieczeństwo Twojego dziecka w przypadku kolizji bocznej. Dodatkowo, innowacyjny system obrotowy Bazy Z ułatwi wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu. Fotel wyróżnia ergonomiczna pozycja leżąca oraz możliwość obrotu nosidełka o 180 stopni.  

https://cybex-online.com/pl-pl/foteliki-samochodowe/cloudzisize

 • BESAFE iZi Turn i-Size

The Flexible One: Fotelik obrotowy iZi Turn i-Size można montować zarówno tyłem jak i przodem do kierunku jazdy, zapewniając pełny obrót fotelika o 360°. Oczywiście nadal pozwala dzieciom podróżować tyłem do kierunku jazdy przez cały czas użytkowania, ale także daje rodzinom elastyczność w korzystaniu z fotelika przodem do kierunku jazdy w razie potrzeby. iZi Turn i-Size jest wyposażony w jedyną w swoim rodzaju metodę instalacji, która jest naprawdę wyjątkowa w swojej konstrukcji: Universal Level Technology™.

https://www.besafe.com.pl/produkt/izi-turn-i-size

 • Besafe iZi Twist B i-Size

ten fotelik obrotowy łączy w sobie dwa foteliki w jednym: fotelik dla niemowlaka i fotelik dla malucha. Wszystko dzięki wyjątkowemu modułowi wewnętrznemu BeSafe Baby Shell ™ i wkładce Newborn Hugger™. Nie tylko przeszedł najtrudniejszy na świecie test zderzeniowy – Test Plus – ale także uzyskał najwyższy poziom bezpieczeństwa „Bardzo Dobry” w niezależnym teście fotelików samochodowych ADAC/Stiftung Warentest w maju 2020 r.

https://www.besafe.com.pl/produkt/izi-twist-b-i-size

 • JANE IKONIC 2

Nowy fotelik iKonic 2, będący udoskonaloną wersja poprzednika iKonic 1,  spełnia wymagania normy i-Size, a przy tym obraca się 360 stopni wokół własnej osi. Bez wątpienia  to fotelik, który zapewnia bezpieczną i błogą podróż dziecku, jak i maksimum wygody rodzicowi. Fotelik przeznaczony jest dla dzieci od 40 do 105 cm wzrostu, montowany tyłem do kierunku jazdy prawie do ok. 4 roku życia.

 • BABYSAFE RHODESIAN

Rhodesian sprawdza się w każdych warunkach. Gdy potrzeba szybko i pewnie zamontować fotelik docenimy mocowanie ISOFIX. Łatwe wsiadanie i wysiadanie dziecka zapewnia funkcja obracania fotelika na zintegrowanej bazie. Obszerna skorupa fotelika wyposażona we wkładkę redukcyjną z termoplastycznej pianki to niezrównany komfort na każdym etapie rozwoju dziecka.

 • BABYSAFE WESTIE i-Size

Westie to fotelik w pełni multimedialny. Jedyny taki na rynku. Wszystkie jego funkcje można kontrolować za pomocą dedykowanej aplikacji multimedialnej. Aplikacja jest bezpłatnie dostępna do pobrania na Android Shop oraz App Store. Działa więc w każdym systemie operacyjnym.

https://babysafe.eu/foteliki/westie/

 • SWANDOO MARIE 2.0

Możliwość regulacji jedną ręką w 4 pozycjach do tyłu i 4 do przodu. Wentylacja zaprojektowana w celu zapewnienia optymalnego komfortu dla Twojego cennego ładunku. Prosty przewodnik wizualny zapewniający prawidłowe dopasowanie do dziecka, poprawiający bezpieczeństwo i komfort. Wszystko, co możemy zrobić, aby pomóc.

https://swandoo.com/pl/360-rotating-child-seat-marie/?gclid=Cj0KCQjwpdqDBhCSARIsAEUJ0hOn3jpkJCXYo2FIZglF5CygvKFzIDN8jI9eojJqWJ6zbuVUT32RDWUaAnX5EALw_wcB

 • PEG PEREGO PRIMO VIAGGIO 360

Fotelik charakteryzuje się obrotową bazą, dzięki której Primo Viaggio 360 obraca się o 360 stopni oferując najwyższy poziom bezpieczeństwa przy jak najdłuższym użytkowaniu tyłem do kierunku jazdy. Po osiągnięciu przez dziecko ok. 15 miesiąca życia lub 76 cm wzrostu, system Turn&Go daje rodzicom możliwość wyboru dalszej jazdy tyłem lub zmiany pozycji dziecka przodem do kierunku jazdy. Primo Viaggio 360 zintegrowany z bazą i-Size Isofix pozwala na wygodne wsiadanie i wysiadanie z samochodu dzięki pozycji bocznej, w której fotelik skierowany jest w kierunku drzwi. 

http://www.pegperego-polska.com.pl/produkt/primo_viaggio_360

 • MAXI COSI MICA

Maxi Cosi MICA to fotelik w kategorii 0-18 kg z najnowszej kolekcji. Jest to fotelik, w którym dziecko można przewozić zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Jego montaż odbywa się na bazie przez zaczepy Isofix, a specjalna noga stabilizująca zwiększa jego stabilność i upewnia rodziców o prawidłowym montażu fotelika. Wysoka jakość użytych materiałów zapewnia dziecku bezpieczeństwo i komfort nawet od pierwszych dni życia.

https://www.maxi-cosi.pl/foteliki-samochodowe/mica

 • JOIE ISPIN 360

Obrotowy fotelik samochodowy 360°, który obraca się do tyłu, do przodu oraz wszędzie pomiędzy. Standard bezpieczeństwa i-Size, dodatkowe osłony Guard Surround Safety™ oraz blokada Smart Ride™ dla jeszcze większego spokoju i bezpieczeństwa.

https://joie-polska.pl/foteliki-samochodowe/i-spin-360/

 • CONCORD BALANCE

CONCORD BALANCE to fotelik obrotowy przeznaczonym dla dzieci w przedziale 40-105 cm wzrostu, co daje okres używania około 4 lata. BALANCE umożliwia jazdę przodem i tyłem do kierunku jazdy, z czego tyłem przez cały okres korzystania z fotelika. Zmiana kierunku jazdy jest bardzo szybka i wygodna dzięki obrotowej bazie Isofix. Obecność nogi stabilizującej gwarantuje pewniejszy montaż fotelika i brak niekontrolowanych i niebezpiecznych ruchów.

https://pl.concord.es/produkty/driving/foteliki-samochodowe/balance/

Troszkę informacji dotyczących miedzy innymi tych foteli w naszym poradniku:

“A co po nosidełku?” w poprzednim poście na naszej stronie, link poniżej

https://beeszop.pl/jaki-fotelik-dla-dziecka-po-nosidelku/

Do zobaczenia ?
BeeSzop & KaryKot ???
?Rzeszów, ul. Osmeckiego 6a.
?Jeżeli nie możesz odwiedzić naszego sklepu.. skontaktuj się z nami:
?beeszop@gmail.com
☎️665-808-802
lub w wiadomości prywatnej ?